Reviews van de Kardinaal Alfrinkschool uit Neede

Ik vond het leuk dat ik met de boormachine een kalender mocht maken. Ik vind dat het heel goed ging met het maken van de kalender en met het werken met de boormachine.

Ik vind het heel leuk omdat ik daar heel veel heb geleerd. Hoe je om moet gaan met machines en dat soort dingen. Ook vind ik het voor ons en voor hun leuk dat ze dit doen en zo heb ik heel veel geleerd. Fantastisch!

Bij het coole technieklokaal was het erg leuk. Er waren verschillende machines. Je kan ook buitenspelen in de pauze. Het was daar cool! Alleen konden er wat knutselspullen bij, verder was het fantastisch!

Het was heel erg leuk! Je kon allemaal machines uitproberen. Je kan dingen maken wat je lang kan houden. Je kon met allerlei gereedschap werken maar soms kan je het moeilijk vinden om te meten. Als ik jou was zou ik naar het fantastische lokaal gaan. Waar wacht je nog op? Veel plezier!

Het technieklokaal is leuk en je leert om te bouwen. Ze denken ook aan de veiligheid. Het is jammer dat het veel werk kost en het pleintje een beetje klein is.

Ik heb een vogelhuisje en een kalender gemaakt. Het was leuk omdat je met apparatuur kan werken en je kan dingen doen die je thuis niet kan.

Er zijn leuke dingen om te maken en je hebt goed materiaal. Het is leerzaam en er zijn leuke machines en handige dingen. Maar je hebt veel kracht nodig, je kan het moeilijk alleen. Je hebt geduld nodig en je moet samen delen. Je kan buiten leuk tikkertje spelen.

We waren naar het technieklokaal, dat was superleuk omdat je met alle grote machines mocht werken. Dat was ook een beetje eng. Ik heb een vogelhuisje gemaakt.

Terug naar overzicht